Ochrana a zpracování osobních údajů

V Zubních Lázních Janské si velice vážíme důvěry našich pacientů a závazku chránit jejich osobní údaje. Toto prohlášení o ochraně osobních údajů popisuje, jaké informace shromažďujeme, proč je shromažďujeme, jak s nimi nakládáme, a jaké jsou vaše práva. Sbíráme a zpracováváme osobní údaje za účelem poskytování stomatologických služeb, zlepšování našich služeb, komunikace s klienty a plnění právních a regulačních požadavků. Zpracování těchto údajů je nezbytné pro účely našeho oprávněného zájmu, kterým je poskytování kvalitních stomatologických služeb. Naše klinika se zavazuje k nejvyšším standardům ochrany osobních údajů a dodržování všech platných zákonů a pravidel.

Práva subjektu údajů

Každý pacient má právo na přístup k jeho údajům, opravu, smazání (právo být zapomenut) nebo omezení zpracování svých osobních údajů. Máte také právo vznést námitku proti zpracování vašich osobních údajů a právo na přenositelnost údajů. Pro uplatnění těchto práv nebo v případě dotazů ohledně zpracování vašich osobních údajů se můžete obrátit přímo na nás prostřednictvím emailu na [email protected]. Každý dotaz či požadavek bude vyřízen s nejvyšší pečlivostí a v souladu s platnými právními normami.

Kontaktní údaje správce

V případě jakýchkoli dotazů či požadavků týkajících se ochrany a zpracování vašich osobních údajů, prosím kontaktujte majitelku webu Karolínu Dočkalovou. Kontaktní adresu naleznete níže:
Masarykova univerzita
Zerotinovo nám. 9
601 77 Brno
Česká republika
Email: [email protected]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *